Benjamin Kololli i jep fund beqarisë, shihni se çfarë bën me “kerrin e nuses” (VIDEO)

Futbollisti i Kombëtares së Kosovës, Benjamin Kololli sot do t’i jap fund beqarisë.

Para se të hyjë dhëndër, Kololli ka marrë veturën e nuses dhe ka bërë ‘drift’ me të, shkruan Indeksonline.

Me një veturë luksoze të tipit Mercedes, Kololli bën ‘drift’ sikurse të ishte një profesionist i vërtet.

Vajza që ia ka marrë zemrën yllit të Kosovës quhet Labentina Imeraj dhe vije nga qyteti i Pejës.

Ylli i Kosovës do ti jap fund beqarisë në një organizim solemn gjatë mbrëmjes të së hënës.