Bëhen "kërrsh" tifozët e Partizanit dhe Zvezdës

212

Nuk kanë munguar incidentet në derbin e skuadrave serbe Partizan – Crvena Zvezda.

Pak orë para fillimit të derbit 152, mediet serbe kanë regjistruar përleshje mes dy tifozërive.

Përndryshe derbin e 152 e fitoi Partizani, me një gol të shënuar në fund të ndeshjes.