Bëhen bashkë lojtarët e Kombëtares (FOTO)

Ka filluar grumbullimi i futbollistëve kuqezi për ndeshjet me Italinë dhe Bosnjën

Disa nga lojtarët e Kombëtares shqiptare momentalisht janë duke darkuar në një nga restorantet në Shqipëri.

Lajmin e ka bërë të ditur i riu i Kombëtares, Eros Grezda, përmes një fotoje të postuar në llogarinë e tij në Facebook, i cili është në pranin e Xhakës, Llullakut, Abrashit, Alijit e Liridon Latifit.

Image

Image