Befason Inter, shet yjet e skuadrës (Foto)

103

Pronarët e Interit, Suning, nuk dëshirojnë ta shesin Ivan Pericisin, për të cili Manchester Untied ka ofruar 60 milionë euro.

Por, sipas Tuttosport, Nerazzurrët, për të siguruar 80 milion euro për shkak të Fair Play financiar, është i gatshëm ta shes Marcelo Brzovicin dhe Jeison Murillo.

Por, internistët janë të gatshëm ta sakrifikojnë edhe Ever Banega. Kurse, Sevilla dhe Hull City janë të gatshëm ta blejnë Jovetic, përkatësisht Ranocchian.