Bayern Munich i thotë “natën e mirë” Chelseas, realizon edhe golin e tretë

Është duke u zhvilluar ndeshja mes Chelseas dhe Bayern Munich në kuadër të fazës së eliminimit direkt në Ligën e Kampionëve.

Bayern Munich po e shkatërron Chelsean midis “Stamford Bridge”, shkruan Gazeta Sheshi.

Tashmë rezultati është thelluar në 0-3.

Golin e tretë për “bavarezët” e ka shënuar i përhershmi, Robert Lewandowski.

Më poshtë mund ta shikoni golin e tretë: /Gazeta Sheshi/