Bastoret mbyllin kuotat për transferin e Pogbas, francezi shkon te kjo skuadër….

230

Bastoret kanë ndërprerë të gjitha bastet dhe kanë mbyllur kuotat për baste për transferimin e Paul Pogbas.

Përkundër pohimeve se Juventusi refuzoi ofertën e majme prej 120 milionë eurosh, besohet se klubet janë afër marrëveshjes.

“Largimi i koeficientëve ka ndodhur pas indikacioneve se ky transfer është kryer. Kjo lëvizje e bastoreve sugjeron se Pogba do të jetë pjesë e një sezoni historik te United”, ka thënë Alex Apati, zëdhënës i një bastoreje britanike.

Mbetet të shihet nëse ata që kanë vënë bastet e tyre për transferimin e Pogbas te United do të fitojnë