Bashkëshortja e ish-trajnerit të skuadrës shqiptare ka pushtuar rrjetet social

Bashkëshortja e ish-trajnerit të Partizanit, Mark Iuliano, ka pushtuar rrjetet sociale me fotot e nxehta nga plazhi.

Format perfektë të Federika Vilanit kanë tërhequr vëmendjen edhe të mediave italiane, të cilat kanë postuar fotot e bashkëshorte së Iulianos.

Mesa duket ish-futbollistit të Juventusit ia ka rrëmbyer vëmendjen Federika pas dështimit të tij si trajner te Partizani dhe si ndihmës te Udineze.

FEDERICA-VILLANI-MARK-IULIANO-JUVENTUS-11FEDERICA-VILLANI-MARK-IULIANO-JUVENTUS-6-1FEDERICA-VILLANI-MARK-IULIANO-JUVENTUS-9-1FEDERICA-VILLANI-MARK-IULIANO-JUVENTUS-16-1FEDERICA-VILLANI-MARK-IULIANO-JUVENTUS-7-1FEDERICA-VILLANI-MARK-IULIANO-JUVENTUS-5-1