Barcelona-Sampdoria, a e pritët këtë rezultat? (VIDEO)

224

Barcelona e ka mposhtur Sampdorian 3:2, në turneun “Gamper Cup”. Kjo ndeshje kaloi nën hijen e argjentinasit Lionel Messi, i cili realizoi një supergol nga gjuajtja e lirë dhe bëri një asistim fantastik për Luis Suarez, duke mbyllur kështu një natë magjike.

https://www.dailymotion.com/video/x4o6dyp_barcelona-vs-sampdoria-3-2-hd-all-goals-highlights-10-08-2016_sport