Barcelona – Prishtina, formacionet zyrtare

29

Janë publikuar formacionet zyrtare në ndeshjen mes Barcelonës dhe Mabetex Prishtinës

Skuadra nga kryeqyteti do ta ketë përballë Barcelonën, në ndeshjen e vlefshme në kuadër të raundit të 32-të në Ligën e Kampionëve në futsal, shkruan Gazetasheshi.com

Padyshim që favorit në këtë ndeshje llogaritet skuadra katalunase, e cila njëherëshit është kampione në fuqi e kësaj gare.

Ndeshja mes Barcelonës dhe Prishtinës zhvillohet në ‘Palau Blaugrana’ nga ora 18:30 dhe tashmë janë zbuluar edhe formacionet zyrtare. /GazetaSheshi/