Barcelona-Alaves, nota të tmerrshme për katalunasit

135
Nota të tmerrshme për futbollistët e Barcelonës, pas humbjes ndaj Alaves.

Dy mbrojtësit, Javier Mascherano dhe Aleix Vidal, janë notuar me 4.

Notë të tillë kishte edhe trajneri Luis Enrique, përcjellë “Lajmi.net”.

Barcelona: Cillessen 6, Vidal 4, Mascherano 4, Mathieu 6, Digne 5, Busquets 6, Rakitic 6, D. Suarez 5, Turan 6, Alcacer 5, Neymar 5 / L. Enrique 4.