Ballkani reagon ndaj gjyqtarit anësor, ia përmendin tri raste ku u dëmtuan “portokallinjtë”

576

Gjilani dhe Ballkani kanë luajtur baras 1:1, në duelin e xhiros së 21-të të Superligës.

Të dy golat u shënuan në pjesën e dytë, pasi në të parën nuk pati ndryshim rezultati, shkruan Gazetasheshi.com

Pas ndeshjes ka reaguar edhe skuadra e Ballkanit të cilët pretendojnë se goli i barazimit nga Gjilani ishte pozitë jashtë loje.

Përmes faqes zyrtare kanë ironizuar me gjyqtarin anësor, Imran Kabashi, të cilit ia kanë përmendur tri raste ku sipas tyre u është anuluar goli padrejtësisht.

Më poshtë e keni reagimin e FC Ballkanit: /Gazeta Sheshi/