Ballkani – Bashkimi, ky është rezultati i miqësores

Dy skuadrat e organizuara të Ligës së Parë, Ballkani dhe Bashkimi sot kanë zhvilluar një ndeshje kontrolluese në Prizren.

Sfida ka përfunduar baras, 2:2, teksa futbollistët kanë treguar maksimumin në temperatura të papërshtatshme për shkak të nxehtësisë.

Edicioni i ri i Ligës së Parë nis pas një jave.