Bale, “i emocionuar” edhe pas 48 orëve të El Clasico-s

87

Gareth Bale nuk ka patur kohë për të shkruar statuset e fitores në rrjetet sociale, ndaj gëzimin e madh për fitoren e Barcelonës e ka shprehur 48 orë pas përfundimit të saj, transmeton Gazeta Sheshi.

Bale në rrjetin social facebook ka shkruar:

“Akoma duke brohoritur! Duhet të ndërtojmë gjithçka rreth kësaj për Champions Leaguen dhe për fundin e sezonit. #halamadrid

1459748494_960696_1459748665_noticia_normal
/Gazeta Sheshi/