Bahri Kera i Gjilanit fyhet nga tifozet e Vushtrrise

209

Pati shume momente dhune dhe ashpersie nga ana e nikoqireve vushtrrias ndaj ekipit mysafir KF Gjilani. Lojtaret gjilanas u goditen e u fyen, por fituan ne fund.

Nderkaq, tifozet vushtrrias kane fyer rende edhe ish-kapitenin e ekipit te tyre, Bahri Kera, i cili kishte qene kapiten i ekipit kur te Vushtrrise kur ky ekip kishte fituar titullin.

Por sot, ata qe dikur benin tifo per te e fyen rende Bahri Keren, sa qe ai u detyrua te largohet nga fusha me lot ne sy.