Redi Jupi për ligën Kosovë – Shqipëri në futboll: Ta bëjmë...

Redi Jupi, ish-futbollisti i Shqipërisë e ka komentuar ligën unike në basketboll mes Shqipërisë dhe Kosovës në basketboll. Ai ka folur edhe për mundësinë e...

Redi Jupi për ligën Kosovë – Shqipëri në futboll: Ta bëjmë...

Redi Jupi, ish-futbollisti i Shqipërisë e ka komentuar ligën unike në basketboll mes Shqipërisë dhe Kosovës në basketboll. Ai ka folur edhe për mundësinë e...

Redi Jupi për ligën Kosovë – Shqipëri në futboll: Ta bëjmë...

Redi Jupi, ish-futbollisti i Shqipërisë e ka komentuar ligën unike në basketboll mes Shqipërisë dhe Kosovës në basketboll. Ai ka folur edhe për mundësinë e...

Mbahet gara në “Drag Race 2”, ja kush e fitoi garën e mbajtur në Sllatinë

Flamur Ismajli ka triumfuar në garën e Drag Race që u zhvillua në pistën e...

Mourinho dhuron një moment epik pas ndeshjes, ndërhyn në intervistën e Son

Trajneri i Tottenhamit, Jose Mourinho dhuroi një moment epik pas ndeshjes së sotme me Southamptonin. Tottenhami...

U transferua me bujë tek Real Madridi, Zidane i kërkon lojtarit të gjejë një ekip tjetër

Luka Joviç u transferua me shume bujë tek Real Madridi për 60 milionë euro. Sulmuesi serb...

Ramaj i kënaqur me fitoren ndaj Gjilani, uron futbollistët për një sezonë të mbarë!

Feronikeli e nis mbarë edicionin e ri futbollistik, derisa në kuadër të xhiros së parë...

Argjend Mustafa arrinë marrëveshje me A&N, prezantimi bëhet së shpejti!

Argjend Mustafa ka arritur marrëveshje me Klubin Futbollistik "A&N", i cili garon në Ligën e...

Formacionet zyrtare: Chelsea vs. Liverpool

Chelsea dhe Liverpooli do ta zhvillojnë sot kryendeshjen e javës së dytë në kampionatin elitar...