Atletico-PSV, ja përbërjet zyrtare:

128

Atletico Madrid dhe PSV do zhvillojnë përballjen e dytë në Vicente Calderon këtë të martë, për të përcaktuar skuadrën e rradhës çerekfinaliste. Tashmë dy trajnerët kanë bërë gati formacionet e tyre të cilat i kanë hedhur në fushë, njofton Gazeta Sheshi.

Atlético:
Oblak, Juanfran, Giménez, Godín, Filipe, Augusto, Gabi, Koke, Saúl, Carrasco dhe Griezmann.

PSV: Zoet, Areas, Bruma, Isimat-Mirin, Moreno, Willems, Guardado, Pröpper, Van Ginkel, De Jong dhe Locadia.

/Gazeta Sheshi/