Atë që e duan të gjithë, po e transferon Juventusi

Juventus ka disa shënjestra për afatin e janarit, andaj kërkon që t’i realizojë ato.

‘Zonja e Vjetër’ dëshiron që ta transferoj mesfushorin e Lyonit, Tanguy Ndombele.

Juventusi ka kohë që ka dërguar skautët për ta përcjell lojtarin e talentuar, andaj në afatin e dimrit dëshiron t’i marr shërbimet e tij.

Torinasit janë duke u rivalizuar nga dy klubet e Manchesterit, Chelsea dhe Tottenham.