Arsenali njoftohet me fitore (Video)

121

Arsenal ka fituar në udhëtim te Watford me rezultat 3:1, me golat e shënuar nga Santi Cazorla, Alexis Sanchez dhe Mesut Ozil, ndërsa golin e vetëm për skuadrën vendëse e shënoi Pereira.

Për Arsenalin në këtë ndeshje Granit Xhaka luajti nga fillimi, ku tregoi paraqitje shumë të mirë.

Ndërsa, Adnan Januzaj luajti 90 minuta për Sunderlandin, në barazimin 1:1 me Southamptonin në udhëtim.

http://www.dailymotion.com/video/x4qmc9r_watford-vs-arsenal-1-3-all-goals-highlights-2016_sport