Arsenal – Milan, legjendat e skuadrave sollën spektakël golash (Video)

223

Legjendat e Arsenalit kanë fituar me rezultat 4:1 ndaj të famshmëve të Milanit në një ndeshje që u zhvillua sot në “Emirates Stadium”.

Dikur sulmuesi i Arsenalit, Nwankwo Kanu, shënoi tri herë para se Robert Pires të realizojë goli e katërt dhe përfundimtar për Arsenalin.

Golin e vetëm për Milanin e shënoi Cristian Vieri.

https://www.youtube.com/watch?v=8P0N6bBuIpE