Besart Berisha i gatshëm për Islandën

Besart Berisha do të jetë pjesë e Kosovës për ndeshjen ndaj Islandës.

Sulmuesi kosovar ka kompletuar dokumentacionin dhe është në dispozicion të përzgjedhësit Albert Bunjaku.

Lajmi është konfirmuar nga “Supersport”, përcjellë “lajmi.net”.

Ky është një lajm fantastik për Kosovën, që ka nevojë për një sulmues të kalibrit të tillë.

16830906_10212477213344222_3025989030426463942_n