Legjenda e Liverpoolit po e shijon në maksimum ‘pleqërinë’

Ian Rush është një ndër legjendat e klubit të madh anglez, Liverpool.

Ish-sulmuesi legjendar nga Uellsi (57), po e shijon ‘pleqërinë’ në maksimum.

Ai është në lidhje me modelen dhe këngëtaren angleze, Carol Anthony e cila është 34-vjeçare.

Image

Çifti në fjalë së fundmi e kanë fituar vëmendjen e mediave angleze me paraqitjen e tyre.

Image

Rush me Liverpoolin ka luajtur që nga viti 1986 deri në vitin 1996.

Ai i ka realizuar 120 gola.

Rush ka qenë pjesë edhe e Kombëtares së Uellsit.

Image

Image