Modric dhe Marcelo gëzojnë Realin

Ata kanë pasur problem me muskujt, mirëpo testet mjekësore i kanë dhënë trajnerit Zinedine Zidane lajme shumë të mira.

Real Madridi e ka marrë një lajm të mirë para ndeshjes së kthimit me PSG-në.

Dy futbollistët e dëmtuar së fundmi, Luka Modric dhe Marcelo, nuk rrezikojnë të mungojnë gjatë.

Ata kanë pasur problem me muskujt, mirëpo testet mjekësore i kanë dhënë trajnerit Zinedine Zidane lajme shumë të mira.

Lojtarët do të jenë gati për ndeshjen e kthimit ndaj PSG-së, javën e ardhshme.