Anuloni planet e mesditës, sot duhet t’i shikoni këto dy super-ndeshje

Sot zhvillohen dy super-ndeshje në futbollin evropian.

Për fat të keq, ju duhet të vendosi për njërën prej tyre, sepse të dyja do të luhen në orar përafërsisht të njëjtë.

Në ora 15:00 zhvillohet derbi i nxehtë i Torinos mes skuadrës me të njëjtin emër dhe Juventusit.

Ndërkohë, në 15:15, Premierliga sjellë ndeshjen shumë interesante mes Manchester United dhe Tottenham.

Takim tjetër që meriton vëmendje në Angli është ai mes Liverpoolit dhe West Hamit, që fillon prej 17:30 në “Anfield”.