Albana Osmani ‘fqinj’ me Messin, thotë se qenka futbollist i ndershëm (Foto)

248

Albana Osmani është një ndër femrat më seksi shqiptare.

Kjo e fundit pas angazhimeve të shumta televizive, ka marr disa ditë pushime.

Me këtë rast, prezantuesja shqiptare ka zgjedhur plazhet e bukura spanjolle për të pushuara, transmeton Telegrafi.

Madje, ajo me ironi thotë se është fqinje me futbollistin e Barcelonës, Lionel Messi.

“Kam 10 min ne kte poze mu ngroh dhe gota e ujit qe kam ne dore. Messi si komshi qenka shume i ndershëm”, ka shkruar Albana në llogarinë personale në Instagram.