Aktorja e njohur kërkon rikthimin e Ronaldos

Aktorja e njohur Paula Labaredas ka zgjedhur një mënyrë ndryshe për të ftuar rikthimin e Cristiano Ronaldo te Portugalia.

Ajo është zhveshur për të pozuar me bikini, për t’i dhënë fat kombëtares së saj në prag të fillimit të kualifikueseve për Euro 2020.

Paula ka lindur në Portugali dhe është zhvendosur në SHBA, atje ku ka marrë pjesë në disa filma të famshëm si aktore. Gjithsesi 36-vjeçarja nuk i harron rrënjët e saj dhe gjithmonë është përpjekur të karikojë skuadrën në prag të ndeshjeve të rëndësishme.

Kujtojmë që Portugalia dy ndeshjet e para të kualifikueseve për Europian i ka me Ukrainën dhe Serbinë.