Aktori i Stupcave prezent në këtë ndeshje të Superligës (Foto + Video)

159

Vedat Bajrami, aktor i grupit humoristik “Stupcat” ka qenë prezent në derbin e Dukagjinit, ndërmjet Istogut dhe Besës. Ai ka pozuar së bashku me lojtarët e dy skuadrave, derisa pas përfundimit të ndeshjes ai është bashkuar me skuadrën vendase për të festuar fitoren minimale 1-0, transmeton Gazeta Sheshi.

10415715_1215457261815997_4143240020683924942_n
Bajrami ditë më parë ka ndërmjetësuar në transferimin e tre futbollistëve nga Kongo, në ekipin e drejtuar nga trajneri Genc Hoxha.

1175724_1215457345149322_4134555124288140465_n

https://www.youtube.com/watch?v=KAdxxY0Kh9g&feature=youtu.be
/Gazeta Sheshi/