Agjenti i Pogbas shokon me këtë deklaratë

191

Agjenti i Pogbas, Mino Raiola ka hedhur poshtë zërat se Juventusi dhe Manchester Unitedi kanë arritur marrëveshje për transferimin e klientit të tij.

“Nuk ka marrëveshje mes dy klubeve. Është lojë mes shtypit italian e atij britanik se cilët e japin lajmin të parët dhe se cilët janë gabim”, ka shkruar Raiola në Twitter.