Abedin Zeka befason futbollistët e Trepçës '89 (Foto)

633

4 fitore në 5 ndeshjet e para të kampionatit të ri, ky është bilanci fantastik i Trepçës ’89, marr parasysh se nga kjo skuadër janë larguar lojtarët kryesor, por edhe përkundër kësaj, mitrovicasit po kalojnë formë të shkëlqyeshme, shkruan Infokusi.com.

Kjo ka bërë që kryetari i klubit, Abedin Zeka të kujdeset në maksimum për futbollistët dhe sot ata kanë kaluar një ditë sëbashku ku nuk ka munguar atmosfera dhe grilli.

Për më shumë, shikojini fotot nga pikniku që e kaluan sot futbollistë e Trepçës ’89 dhe udhëheqësit e klubit mitrovicas.

rrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr