A është ky momenti më emocionues i Lojërave Olimpike? [VIDEO]

207

Peshëngritësi Kolumbian nuk ka mbajtur dot lotët pas fitores së medaljes së artë në kategorinë 62 kile, medalje e fundit në karrierën e tij.

33 vjeçari pas kësaj gare ka deklaruar se do të tërhiqej nga sporti dhe mesa duket ka arritur të largohet në mënyrën më të bukur të mundshme. Lotët e tij do ju bëjnë vërtetë të emocionoheni.

https://www.facebook.com/BBCSport/videos/vb.317278538359186/1128450887241943/?type=2&theater