A e mbani mend të dashurën e Balotellit?

Fanny Neguesha tregoi format e saj trupore në plazhin e Majemit, duke bërë të qartë se pse i mori mendjen Mario Balotellit para disa kohësh.

Të mërkurën, 26-vjeçarja kishte zgjedhur një bikini të vogël të zi, që i nxirrte në pah “asetet”.

Me një nënë kongoleze dhe baba italian, Fanny u bë e famshme kur u lidh me sulmuesin Mario Balotelli, të cilin e ndoqi në Botërorin e Brazilit. Ajo u nda nga lojtari i Milanit në shtatorin e kaluar dhe aktualisht është e lidhur me Cheikhou Kouyate, mesfushor i West Ham.