22 vjeçarja që po sfidon Ronaldon (FOTO)

Quhet Bakhar Nabieva, është 22 vjeçe dhe një modele/atlete ukrainase shumë e famshme në Instagram.

Në fakt, me 2 milionë ndjekësit e saj mund të cilësohet një yll i vërtetë në llojin e saj.

Kohët e fundit janë bërë shumë krahasime me muskujt e kofshës të Cristiano Ronaldo-s.

Ajo, e cila kujdeset shumë për fizikun e saj, shfaq në Instagram muskuj që tejkalojnë ato të yllit të Juventus.