2 Korriku sfidon Trepçën ’89 në Mitrovicë

Skuadra e 2 Korrikut do të marrë rrugë në vikend drejt Mitrovicës për tu përballur me Trepçën ’89, shkruan Gazetasheshi.com.

Kjo përballje do të zhvillohet të shtunën në stadiumin me bari sintetik në Mitrovicë dhe fillon nga ora 13:00.

Për Trepçën ’89 kjo do të jetë miqësorja e katërt këtë edicion, ndërkohë për 2 Korrikun e treta.

Detajet e ndeshjes mund ti mësoni më poshtë:

🏆 Miqësore:⚽️ Trepça ‘89 – 2 Korriku➡️ E shtunë, ora: 13:00🏟 Stadiumi me bar artificial, në Mitrovicë

Posted by FC 2 Korriku on Friday, January 24, 2020

/Gazeta Sheshi/