10 futbollistë, e pabesueshme çfarë i ka ndodhur Realit

154

Të refuzosh Real Madridin është një vendim shumë i vështirë për çdo futbollist.

Ky mbase është një mit, pasi që “Los Blancos” sot po refuzohen nga lojtarë të ndryshëm, mbase edhe për shkak se shumë yje kanë dështuar në këtë skuadër.

“Fichajes.net” ka bërë një listë prej 10 futbollistëve që e kanë refuzuar Realin vetëm gjatë këtij afati kalimtar, përcjellë “Lajmi.net”.

Ata janë: David De Gea, N’Golo Kante, Andre Gomes, Marco Verratti, Paul Pogba, Neymar, Lorey Sane, Dimitri Payet, Eden Hazard dhe Robert Lewandowski.