John: Megjithëse se shënova, isha i pafat në tentimet tjera

Klubi Futbollistik “Prishtina” nuk ka arritur më shumë se një barazim me debutuesin e Superleigës, KF Arbëria. Ndeshja përfundoi me rezultatin 1-1, shkruan Gazetasheshi.com Qendërsulmuesi i...

John: Megjithëse se shënova, isha i pafat në tentimet tjera

Klubi Futbollistik “Prishtina” nuk ka arritur më shumë se një barazim me debutuesin e Superleigës, KF Arbëria. Ndeshja përfundoi me rezultatin 1-1, shkruan Gazetasheshi.com Qendërsulmuesi i...

John: Megjithëse se shënova, isha i pafat në tentimet tjera

Klubi Futbollistik “Prishtina” nuk ka arritur më shumë se një barazim me debutuesin e Superleigës, KF Arbëria. Ndeshja përfundoi me rezultatin 1-1, shkruan Gazetasheshi.com Qendërsulmuesi i...

Lajme

John: Megjithëse se shënova, isha i pafat në tentimet tjera

Klubi Futbollistik “Prishtina” nuk ka arritur më shumë se një barazim me debutuesin e Superleigës,...

Këtë javë nis Liga e Parë, këto janë çiftet e xhiros së parë

Pas shtyrjes për një javë, këtë fundjavë nis edicioni i ri Ligës së Parë të...

20 mbrojtësit më të vlerësuar në FIFA21

EA Sporti është gati të lëshojë versionin më të ri të lojës më të popullarizuar...

Lutfi Haziri: Shukri Sylejmani do të mbahet në mend si presidenti i parë i SC Gjilanit dhe donatori kryesor i klubit të krenarisë

Në mëngjesin e sotëm, ka ndërruar jetë Shukri Sylejmani, Presidenti Historik i klubit të Gjilanit,...

Besar Musolli pritet të debutoj sot me Gjilanin, kjo është lista e të ftuarve nga Gentjan Mezani

Ditë e mrekullueshëm për meraklitë e futbollit kosovar pasi që sot na presin dy ndeshje...

Gani Sejdiu: Shukri Sylejmanin duhet ta kujtojmë përjetësisht

Në mëngjesin e sotëm, ka ndërruar jetë Shukri Sylejmani, Presidenti Historik i klubit të Gjilanit,...

Shukri Sylejmani – njeriu që i dha një shkëlqim tjetër sportit dhe qytetit të Gjilanit

Në mëngjesin e sotëm, ka ndërruar jetë Shukri Sylejmani, Presidenti Historik i klubit të Gjilanit,...

Kukësi arrin ta bindë futbollistin, verilindorët e “blindojnë” dhe për dy sezone

Mbrojtësi i Kukësit Bruno Lulaj do të vazhdojë të luajë për Kukësin. Futbollisti 25-vjeçari rinovoi...

Shoqata e Gazetarëve Sportivë të Kosovës: Shukri Sylejmani, krahas sportit, kontribut të madh ka dhënë edhë në fushën e kulturës e arsimit

Në mëngjesin e sotëm, ka ndërruar jetë Shukri Sylejmani, Presidenti Historik i klubit të Gjilanit,...

Rrufeja godet gjatë një ndeshje futbolli në Zvicër, 14 të lënduar

Mbrëma një rrufe ka goditur gjatë një ndeshje futbolli të grupmoshave të reja në Zvicër...

Shendetesi

Sport

Biznes

ShowBiz

Opinione

Tech