Rashica i bashkohet familjes së madhe të “Adidas”-it

Milot Rashica e ka bërë "hapin tjetër të madh" në Gjermani. Sulmuesi i Kosovës tashmë ka arritur marrëveshje me kompaninë e madhe të veshmbathjeve, "Adidas". Këtë...

Rashica i bashkohet familjes së madhe të “Adidas”-it

Milot Rashica e ka bërë "hapin tjetër të madh" në Gjermani. Sulmuesi i Kosovës tashmë ka arritur marrëveshje me kompaninë e madhe të veshmbathjeve, "Adidas". Këtë...

Rashica i bashkohet familjes së madhe të “Adidas”-it

Milot Rashica e ka bërë "hapin tjetër të madh" në Gjermani. Sulmuesi i Kosovës tashmë ka arritur marrëveshje me kompaninë e madhe të veshmbathjeve, "Adidas". Këtë...

Lajme

Rashica i bashkohet familjes së madhe të “Adidas”-it

Milot Rashica e ka bërë "hapin tjetër të madh" në Gjermani. Sulmuesi i Kosovës tashmë ka...

Për shkak të Rrahmanit, presidenti i Napolit “kapet” me Gattuson

Presidenti i Napolit, Aurelio De Laurentiis është përplasur me trajnerin e skuadrës, Gennaro Gattuso. Këtë lajm...

LAJMI I FUNDIT: Jep dorëheqje trajneri i Prishtinës

Aventura e trajnerit nga Mali i Zi, Dragan Radoviq nuk ka zgjatur as dy muaj...

Leonit Abazi arrin 31/kph shpejtësinë maksimale, vrapon gati 9 kilometra

Skuadra e Prishtinës e ka fituar derbin kundër Dritës. Ndeshja e luajtur në stadiumin “Fadil Vokrri” në kuadër të...

Idrizi: Darwish një nga mesfushorët më të mirë që ka luajtë ndonjëherë në Superligë

Trajneri i Trepçës ’89, Shpëtim Idrizi thuri lëvdata për Mohamed Darwish, pas golit të realizuar...

Ish-sulmuesi i njohur: Prishtina si “ktyne herë” po marshon drejt titullit kampion

Skuadra e Prishtinës e ka fituar derbin kundër Dritës. Ndeshja e luajtur në stadiumin “Fadil Vokrri” në kuadër të...

Reagon ashpër mbrojtësi i Ballkanit, poston momentin kur pësuan gol me mbishkrimin “Krim i futbollit”

Gjilani dhe Ballkani kanë luajtur baras 1:1, në duelin e xhiros së 21-të të Superligës. Të dy golat u...

Bekteshi tregon se kujt ia dedikon golin e shënuar

Skuadra e Prishtinës e ka fituar derbin kundër Dritës. Ndeshja e luajtur në stadiumin “Fadil Vokrri” në kuadër të...

Ballkani reagon ndaj gjyqtarit anësor, ia përmendin tri raste ku u dëmtuan “portokallinjtë”

Gjilani dhe Ballkani kanë luajtur baras 1:1, në duelin e xhiros së 21-të të Superligës. Të dy golat u...

Ky është reagimi i presidentit të FC Dritës pas disfatës ndaj Prishtinës

Skuadra e Prishtinës e ka fituar derbin kundër Dritës. Ndeshja e luajtur në stadiumin “Fadil Vokrri” në kuadër...

Shendetesi

Sport

Biznes

ShowBiz

Opinione

Tech